Bataillon Belette

Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 80 DEN černá 1 (32-36)

Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 80 DEN černá 1 (32-36) e-shop >>

Odolné punčochy bodují nejen vysokou odolností proti roztrhnutí. Také skvělý střih dělá z punčochových kalhot perfektního společníka na den i noc. Zadeček i nohy budou optimálně vyzdviženy do popředí. Extra široký pas a ploché švy se postarají o extrémní pohodlí při nošení. Poutavým detailem je malé vetkané .. Bataillon Belette >>Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 40 DEN černá 1 (32-36)

Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 40 DEN černá 1 (32-36) e-shop >>

Odolné punčochy bodují nejen vysokou odolností proti roztrhnutí. Také skvělý střih dělá z punčochových kalhot perfektního společníka na den i noc. Zadeček i nohy budou optimálně vyzdviženy do popředí. Extra široký pas a ploché švy se postarají o extrémní pohodlí při nošení. Poutavým detailem je malé vetkané .. Bataillon Belette >>Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 40 DEN přírodní 1 (32-36)

Bataillon Belette Bataillon Belette Punčochové kalhoty 40 DEN přírodní 1 (32-36) e-shop >>

Odolné punčochy bodují nejen vysokou odolností proti roztrhnutí. Také skvělý střih dělá z punčochových kalhot perfektního společníka na den i noc. Zadeček i nohy budou optimálně vyzdviženy do popředí. Extra široký pas a ploché švy se postarají o extrémní pohodlí při nošení. Poutavým detailem je malé vetkané .. Bataillon Belette >>Spodní prádlo | Punčochové zboží | Punčochové kalhoty | -
2019 Bataillon Belette, spodní prádlo | Kontakt